• : 0 535 319 76 47
KUBA MOTOR ŞANLIURFA - Haliliye, Şanlıurfa

Firma Hakkında

Kuba Motor; Türkiye’nin en büyük organize sanayilerinden Gaziantep 4. Organize Sanayi Bölgesi’nde, 35.000 metrekare kapalı alanda, yıllık 120.000 adet motosiklet üretim kapasitesi ile 2004 yılından bu yana hizmet veren, kurulduğu günden bugüne motosiklet sektörüne yön vermeyi başaran, Türkiye’nin lider motosiklet markalarından biridir. 250 kişilik idari ve üretim birimleriyle avrupa ve dünya standartlarında teknolojik donanımıyla hizmet veren firmamız, tüm gücü ve kararlılığı ile istikrarlı bir şekilde yoluna devam etmektedir.

Türkiye’nin hemen hemen her noktasında yer alan 300 üzeri bayisi ve 400 üzeri servisi ile her geçen yıl 20% ila %30 arası büyüme gerçekleştiren Kuba Motor; 2011 yılından bu yana Türkiye genelinde en fazla vitesli motosiklet üreten ve pazarlayan motosiklet firması ünvanını kazanmış ve zirvedeki yerini korumuştur.

Ürün ve hizmetlerde kalitenin yanı sıra zamana da önem veren firmamız; Türkiye’deki tüm bayi ve servislerimize gerçekleştirilecek dağıtımların daha hızlı gerçekleşmesi adına Marmara Lojistik Deposu kurmuştur. Bayilerimize, servislerimize, temelde kullanıcılarımıza ulaştırılması gereken modellerin, yedek parçaların ve aksesuarların en hızlı şekilde gönderilmesini sağlayarak hızlı hizmete önem verdiğini göstermiştir.

Motosiklet kullanıcılarının taleplerini ve beklentilerini yakından takip eden Kuba Motor, gelişen teknoloji ile birlikte bu verileri gerçekleştirdiği yoğun AR-GE çalışmalarında dikkate alarak, ürettiği tüm modellere ve sektöre fazlasıyla yansıtmaktadır. Faaliyetlerine başladığı günden bugüne sektöre öncülük etmeyi görev edinerek hem motosiklet pazarına hem de sektördeki tüm gelişmelere yön veren firmamız, tüm faaliyetlerinde önceliği daima motosiklet kullanıcılarına ve kullanıcı memnuniyetine vermektedir.

2015 yılında yine motosiklet kullanıcılarına her zaman en iyi kalite ve modelleri kullanma imkânı sağlamak adına, İtalya’nın önde gelen motosiklet markalarından Benelli ile distribütörlük anlaşması sağlanmış ve herkesin hayranlık beslediği Benelli modellerini motosiklet pazarına katmayı başarmıştır.

Söz konusu motosiklet olduğunda liderliğiyle daima ilkleri ve en iyiyi sunmayı amaç edinen Kuba Motor, tüm varoluş süresi boyunca kazandığı ve koruduğu önder konumunu gelecek yıllarda da korumaya gayret gösterecektir. Firmamız; gücünü Türkiye motosiklet kullanıcılarının firmamıza duyduğu inanç ve güvenden aldığının fazlasıyla farkında olup her zaman teşekkürü bir borç bilmektedir. Aynı zamanda firmamız, bu inanç ve güvene bir teşekkürü de her zaman en iyi ve en kaliteli ürün ve hizmeti sağlayarak etmiştir ve daima bu doğrultuda devam edecektir.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Muhasebeci iş ilanı
Haliliye / Şanlıurfa - 17-04-2024

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

ustamotor@gmail.com
05437171377
05437171377
05437171377
Belirtilmemiş

Harita Konum

İpekyol, İpekyolu Kahkey ciğer, 63000 Haliliye/Şanlıurfa

Şanlıurfa / Haliliye

Mesaj Formu

QR Code