• : 0 535 319 76 47
TRANS-EL TRANSFARNATÖR - Eyyübiye, Şanlıurfa

Firma Hakkında

TRANS EL Transformatör

Kalitenin ve güvenilirliğin adresi TRANS-EL Transformatör, Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi’nde 4000 m2 üretim alanı, 2500 m2 tamir, bakım, onarım alanı ve 10000 m2 açık alan olmak üzere toplam 16500 m2 alanda iki ayrı fabrikada hizmet vermektedir.

TRANS-EL, tüm ürünlerinde kalite ve çevreye duyarlılığını ön planda tutar. Kalitemiz, ISO 9001 2000 Kalite Sistemi ve ISO 14000 Çevre Yönetim Sistemi belgeleriyle tescillenmiştir. Ürünlerimiz, uluslararası akreditasyona sahip ICMET CRAIOVA / ROMANYA ve BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Test Laboratuvarları tarafından sertifikalandırılmıştır.

Üretim sürecinde tüm girdi ve hammaddelerimiz, dünyaca tanınmış yerli ve yabancı üreticilerden temin edilir. Bu sayede, TRANS-EL transformatörleri, en kaliteli malzemelerden ve güvenilir metotlarla üretilir. Bu üretim kalitemiz, kullanıcılarına maksimum fayda sağlarken, minimum bakım gereksinimini sunar.

30.000 kVA’ya kadar güç ve 36 kV’a kadar gerilim özelliklerine sahip yağlı tip, hermetik veya yağ genleşme depolu, harici/dahili, güç ve dağıtım transformatörleri üretiyoruz. TRANS-EL’in üretimleri, ekonomik, yüksek verimli, emniyetli olup, yürürlükte olan standart ve şartnamelere uygundur.
TRANS-EL Transformatör olarak, enerjinin geleceğini şekillendirmeye ve müşterilerimize en iyiyi sunmaya devam ediyoruz.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

Koçören, TRANS-EL transformatör, Eyyübiye/Şanlıurfa, Türkiye

Şanlıurfa / Eyyübiye

Mesaj Formu

QR Code